Pasaulyje pripažintų virtuvės šefų skonių kelionė

Želvė Village & SPA restoranas – tai vieta, kurioje vertinama kokybė, istorija bei unikalios žmonių patirtys. Restoranas, kuris yra įsikūręs Želvė Village & SPA teritorijoje sujungia šios vietos, istorijos, jaukaus maisto tradicijas bei sodybos bendraįkūrėjo, virtuvės šefo, Martyn Meid ir Želvės virtuvės vadovo, Vlad Zajac, gyvenimo patirtis.

Abu virtuvės šefai ilgus metus praleido gyvendami bei gamindami užsienyje, tad sukauptą pasaulinės virtuvės patirtį bei kultūrų, skonių įvairovę perteikiame restorano valgiaraštyje. Kaip ir visas kompleksas, restorano meniu yra toks, koks yra kasdienis žmonių gyvenimas – su naujų skonių pažinimu, pagarba protėvių tradicijoms. Savo restorane nenaudojame ne natūralių ingredientų ar pirktinės duonos, padažų. Viską, ką tiekiame, nuo ryto iki vakaro kruopščiai ir su meile ruošiame savo restorano virtuvėje.

Želvė Village & SPA restorane, komplekso teritorijoje ar specialiai šventėms dedikuotoje erdvėje – šiltnamyje turime galimybę surengti Jūsų privačią šventę, konferenciją ar sveikatingumo stovyklą. 

Mūsų dedikuota komanda išpildys visus Jūsų lūkesčius bei padės visais organizaciniais klausimais.